Предварителна регистрация преди теста !

• theBGspirit
      theBGspirit
      Бронз
      Извинявам се предварително, но едно нещо не разбрах. Имам регистрация от около месец в ПокерСтарс. Днес случайно попаднах на този сайт. Въпроса ми е ако реша теста ще мога ли да се възползвам от бонуса или ще бъда "третиран" като опитен играч защото имам вече регистрация в покер зала ? Ако е така много жалко съм се регнал в Старс предварително !

Благодаря !
  • 16 отговора
    • dddexxx
      dddexxx
      Бронз
      Хаха, няма да си третиран като опитен, но няма да си тракнат към покерстратеджи, затова ако искаш бонуса, трябва да е в зала, различна от Покерстарс (в случая). Има и други зали...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от theBGspirit
      Извинявам се предварително, но едно нещо не разбрах. Имам регистрация от около месец в ПокерСтарс. Днес случайно попаднах на този сайт. Въпроса ми е ако реша теста ще мога ли да се възползвам от бонуса или ще бъда "третиран" като опитен играч защото имам вече регистрация в покер зала ? Ако е така много жалко съм се регнал в Старс предварително !

Благодаря !
      Здравей и добре дошъл!

Не е проблем, че си регистриран вече от месец в PokerStars. За такова кратко време едва ли някой би успял да научи всичко, така че нашите стратегии със сигурност ще са ти от полза.

Ако се справиш с покер теста ни и искаш да получиш началния капитал, то тогава трябва просто да си избереш друга зала от този списък, както ти каза и dddexxx. Имай предвид, че има специални изисквания, които трябва да бъдат спазени (като например да се използва определен бонус код или определен линк за изтегляне), за да можеш да получиш безплатните $50. Затова трябва да кликнеш на избраната покер зала и да следваш стъпките от указанието за изтегляне.

Успех!

Поздрави,

Надя
    • theBGspirit
      theBGspirit
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравей и добре дошъл!

Не е проблем, че си регистриран вече от месец в PokerStars. За такова кратко време едва ли някой би успял да научи всичко, така че нашите стратегии със сигурност ще са ти от полза.

Успех!

Поздрави,

Надя
      Благодаря, нямах предвид че съм добър играч, а точно обратно ;) ... но както и да е, разбрах че не мога в ПокерСтарс. Регнах се в Еверест през вашия линк след като реших теста. По време на регистрацията всичко мина ОК. Никъде не видях поле за код и предполагам че е заради това че минах през pokerstrategy. Ако е така значи остава да чакам.

Поздрави,
      Станимир
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Станимир,

Тогава си на правилното място - много успешни играчи са започнали своята кариера в PokerStrategy.com, при това не както е сега с $50, а $5!

Колкото до Everest, там няма нужда от бонус код, важното е да си използвал нашия линк за изтегляне. Значи всичко е наред - до 48 часа началният капитал ще бъде на покер сметката ти!

Пожелавам ти много успех в покер кариерата и не забравяй да ни информираш при успехи!

Поздрави,

Надя
    • theBGspirit
      theBGspirit
      Бронз
      Dear theBGspirit,

Unfortunately we can not transfer your $50 to your account as it has not been created using our down loadlink.
      Please choose another poker room for the starting money from this listand then copy your poker room and account name or number into thisticket so we can transfer your starting money to your new account.

Best regards,
      Jeff

Много странно, защото ползвах линк през вашия сайт когато свалих Еверест !!!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @theBGspirit,

Съжалявам да чуя, че имаш проблеми с тракването на сметката си.

Надявам се, че си следвал инструкциите ТУК, преди да инсталираш софтуера.

"Важно: Изтрий т.нар. "бисквитки" (cookies) от браузъра си и свали софтуера на Еverest Poker като ползваш нашия линк, а не директно от сайта, и го инсталирай на компютъра си. Увери се, че си деинсталирал софтуера на Еverest Poker, ако случайно си го бил свалил преди това."

Ако само си пропуснал това, то именно заради тази причина не си тракнат към нас, въпреки че си използвал линка.

Поздрави,
      Деси
    • theBGspirit
      theBGspirit
      Бронз
      OK, затрих куките и евереста с тях. Свалих си 888 софта и си отворих сметка там. Но защо имам едно странно усещане че ще получа отново същото съобщение, защото по време на регистрацията ми каза че има вече потребител с такъв НИК. Викам си съвпадение, но когато стартират покера (888) изумително ми заприлича на LuckyAcePoker ... защо ли ??? И ако както предполагам ползват една мрежа двете зали най вероятно ще имам същия проблем. Има някаква недомислица, която в голяма степен оправдава нервните реакции тук във форума на други момчета които имат подобни проблеми. Не съм бот, точно обратното, занимавам се с компютри и когато работата се запине с едната регистрация е малко как да кажа ...

Все пак ви благодаря за това че се опитахте да ми помогнете !
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

LuckyAcePoker и 888.com Pacific Poker са в една и съща мрежа, но не би трябвало да е проблем да си създадеш сметка в 888.com и да получиш там началния капитал.

Сега само трябва да напишеш съобщение на отдела за обслужване на клиенти и да им кажеш, че би искал да получиш началния капитал в 888.com и да им дадеш потребителското си име там.

Ако не стане с 888.com, все още имаш други зали в този списък, където би могъл да получиш началния капитал.

Поздрави,

Надя
    • theBGspirit
      theBGspirit
      Бронз
      Мерси, ако и сега не стане не мисля да губя повече време и нерви ... те струват много повече от 50 лв.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Надявам се искрено този път да се получи. Струва си да изчакаш още малко, защото ти не получаваш от нас само начален капитал от $50. Напротив - той е само допълнение към това, което те очаква: редица учебни материали (статии, видеоматериали, тестове), една задружна общност, специални промоции и турнири само за покер стратези.

Поздрави,

Надя
    • theBGspirit
      theBGspirit
      Бронз
      Ни вест, ни кост !!

Ако идеята е да се регнем във всички зали ОК, можеше да ни кажете. Знам че печелите от всеки регнат през покерстратеджи, но това не е коректно спрямо обикновения потребител каквито сме повечето тук.

Израза "безплатен обяд няма" придоби смисъл след около две седмици мъки. Все пак сайта е полезен за неопитни играчи на покер и всеки научава нещо ново тук. Колкото до мен, аз също научих нещо.

Благодаря ви за отделеното време.

Поздрави,
      Станимир
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @theBGspirit,

Виждам, че си създал сметката си на 13 октомври и до днес все още не си си получил стартовия капитал, което е много неприятно и съжалявам за неудобството.

За съжаление не си се тракнал успешно към първата зала, а както Надя те съветва отгоре, трябвало е да пишеш на отдела за обслужване на клиенти и да им дадеш своето 888.com потребителско име тук, за да ти бъде преведен началният капитал. Аз не виждам да си си пратил успешно потребителското име от 888.com на нашия отдел, а именно затова нищо не се случва.

Моля те да споделиш отново тук, когато потвърдиш своето потребителско име, за да проследим с Надя трансфера на стартовия ти капитал и да избегнем допълнителни усложнения. Смятам до около 48 часа от пращането на потребителското ти име ще получиш своя бонус.

Още веднъж съжалявам, че си имал неприятен старт, но за това пък се надявам да е успешен и ти желая стабилна и успешна покер кариера!

Поздрави,
      Деси
    • theBGspirit
      theBGspirit
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP

... и да им дадеш своето 888.com потребителско име тук,
      Пратих потребителско име на въпросното "тук", така че вече само мога да чакам.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @theBGspirit,

Виждам, че днес сме потвърдили, че сме получили потребителското ти име и трябва да изчакаш 48 часа за превода на парите. Надявам се този път всичко да е тип-топ с регистрацията ти към покер залата! :)

Поздрави,
      Деси
    • theBGspirit
      theBGspirit
      Бронз
      Благодаря за съдействието. Получих бонуса и се надявам да не го профукам за един ден.

Поздрави !
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @theBGspirit ,

Здравей,

Силно се надявам, че няма да го профукаш! Лесно ще се справиш, с много малко късмет и отлична дисциплина няма начин да се провалиш. Силно се надявам да спазваш управление на банката за покер формата, който си избрал.

Успех!

Поздрави,
      Деси