Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Не мога да сложа пари в ПокерСтарс - Помощ!

• xxerox
      xxerox
      Начален
      Имам допълнителна работа онлайн където си изкарвам по 100-200 долара на месец за по няколко часа на ден.

Проблемът е че ми пращат парите единствено и само по Skrill.

Ето и проблема:

Не мога да сложа пари в ПокерСтарс защото ми пише че парите в сметката не могат да се ползват за онлайн залагания.

Не мога да си изтегля парите защото Skrill не приема Мастеркард а само Виза за изтегляне на пари, а аз имам само Мастеркард.

Не мога да трейдна парите защото заради проклетите български закони се води друг сървър и хората не могат да ми пращат пари директно по сметката.

Аз нямам нищо друго за което да си ползвам парите.

Моля ви помогнете, какво да правя????
  • 2 отговора
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Първоначално публикувано от xxerox
      Не мога да сложа пари в ПокерСтарс защото ми пише че парите в сметката не могат да се ползват за онлайн залагания.
      Къде го пише това? Покерстарс ли не ти приемат парите?Това ще е някакъв уникален случай.....
      Но ако проблема е в разплащателните методи на работодателя, директно я напускай тая работа....То, ако не можеш да депозираш в Старса за какво са тия тия пари ебати.....?(
    • mudkicker
      mudkicker
      Начален
      Иди в ибанката си изкарай виза,нищо трудно няма,скрила ми приемаха депозити от мастеркард,за тегления не помня,но с тях е кофти работа.
      Аве изкарай си една виза ,кофти е че удържат скрила ,така,добре си удържат при теглене,по кофти е,че старса ще ти дадат да депозираш към скрил,ама после ще трябва и към скрилл да теглиш...имат догоевори хората,от старса ми го казаха поне директно