Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

6 6

• kukera
      kukera
      Сребро
      Непознат 8р 44/14

PokerStars, Hold'em No Limit - $0.01/$0.02 - 5 players
      Replay this hand on Upswing Poker

UTG: $2.03 (102 bb)
      CO (Hero): $2.91 (146 bb)
      BU: $2.00 (100 bb)
      SB: $1.98 (99 bb)
      BB: $1.21 (61 bb)

Pre-Flop: ($0.03) Hero is CO with 6 6
      UTG calls $0.02, Hero raises to $0.08, BTN calls $0.08, 2 players fold, UTG calls $0.06

Flop: ($0.27) 4 6 5 (3 players)
      UTG bets $0.12, Hero calls $0.12, BU folds

Turn: ($0.51) A (2 players)
      UTG bets $0.24, Hero raises to $0.70, UTG raises to $1.16, Hero raises to $2.71 (all-in), UTG calls $0.67 (all-in)

River: ($4.17) 8 (2 players, 2 all-in)

Total pot: $4.17 (Rake: $0.15)
  • 10 отговора
    • mudkicker
      mudkicker
      Начален
      За мен е добре изиграна ръката,какво не и харесваш,по интересно ако беше паднала 3ка или 7 купа на търна :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
      Маймуната с някакъв ас ли плати ал ина
    • kukera
      kukera
      Сребро
      Ще ги пусна картите му просто искам малко мнения без да се знаят
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Лошия има :Kh: :Qh: ....и удря нътс флъш на ривъра.Гаранция! :f_biggrin:
    • WhiskeyJack
      WhiskeyJack
      Начален
      Еми...освен 16 комбота 78 и 16 комбота 32 ...нищо не ни бие. Като 32 ако ще лимп-колва предполагам ще са сутнати. АА на търна ще има веднъж на 1000 ръце. Куулър ръка както и да я погледнеш.
    • kukera
      kukera
      Сребро
      Не е въпроса дали бие а как бихте изиграли ръката..По същия начин ли...Виждате ли нещо нередно..Това и е интересно..
      WhiskeyJack бях те помолил да ми кажеш колко ти е разликата между стойносста на синята и оранжевата линия..
    • NaModaDaMuIzlezeCireiNaNosa
      NaModaDaMuIzlezeCireiNaNosa
      Начален
      Оупън рейз (и изо рейз) с нисък чифт разчита на "някво си" фолд екуити постфлоп, за да печели. Искам да кажа, няма нужда рейзваш, може да си оувър лимпнеш. На тоя лимит (срещу тия хора) няма проблем. Вече 88 и особено 99 е по-добре да се рейзне срещу непознат. И трябва да си по-склонен от бутона да рейзваш. Говоря за оувър лимп, не за "оупън лимп".
      На флопа ще му заложа много. Или ще плаща или няма да плаща. Просто казано...На търна ще рейз-шовна.
      Неприятно е, че ни бият стрейтовете. И Аса ще има понякога, много рядко, но ги има. Но не е, като да няма един тон други ръце, с които ще се стакне.

WhiskeyJack бях те помолил да ми кажеш колко ти е разликата между стойносста на синята и оранжевата линия..
      Не е моя работа, но нищо не може да разбереш от това.
      Едно, че е безсмислено сравнението. Второ, зависи и от стила ти на игра оранжевата линия. Ако шовиш на търна, определено ще ти е по-висока. Но , ако ги забъркваш и си оставяш малко пари за ривъра, може да не ти е толкова високо. А да те "съкват" често. То не се води , че те "съкват", вече се води "сет ъп" и не се отчита от тази линия. Но на практика те съкват.
      Начален
      Когато решаваш да рейзнеш на търна в еди си ква ситуация , си задаваш два въпроса.
      1. "Ще чек-бекна ли на някои карти и съответно ще фолдна ли срещу голям бет?"
      2. "Имам ли блъф в тази ситуация срещу този човек?"

Ако отговорът и на двата въпроса е "Не", то директно шовиш на търна. Имам предвид рейз-шов, вместо NAI рейз.

По-горе съм объркал. Той е донкнал, не е чек-колнал на флопа. Ще го рейзна още на флопа. Солидно...

Ти имаш топ сет на флопа. Това е от голямо значение. И вече може да се "примирим" с комботата стрейт. Но срещу тях на търна не сме "дед". Имаме доста екуити, на търна имаме "екстра" аутове. Ако имаш ботъм сет, тогава трябва да внимаваш. Може да не рейзваш срещу стабилни залози.

Също така, не се страхувай на такива бордове с възможен стрейт. Защото имат много комбота два пеъра. Имам предвид срещу слаби играчи. Срещу мислещ играч, би трябвало да ти малко напрегнато, ако ги няма двата пеъра в рейнджа си често. Но пък стрейтът му най-вероятно ще е само със сютед комбота.
      Или просто казано...На такива лимити, рейзвай и играй за стакове с топ и мидъл сет. Мисли, когато имаш ботъм сет и два пеъра. Ако не става за рейз, то само колвай, ако човекът откачи.
    • Публикацията е премахната

• kukera
      kukera
      Сребро
      Ръката на противника 78о...

Инсомния ако наистина спреш да пишеш до тук беше с тоя форум.
      Начален
      Кой е казал, че ще спра да пиша? Казах, че ще спра да правя това, което и без това никой не прави. Освен кочовете. За пари...Аре почти никой. Има все още някои, които обичат да дават свестен отговор, а не просто две думи.
      Аз ще пиша, модът ще трие, ще ме банва. Аз пак ще си пиша...